Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Firana

Stary Role Play, starzy gracze

Polecane posty

firany.png

8MugU36.png

Role Play tworzą gracze i jaki gamemod byśmy na serwerze nie zastali, to bez tych ludzi z odpowiednim podejściem do rozgrywki i z właściwymi przyzwyczajeniami nie otrzymamy satysfakcji. Kiedyś role play'u się uczyliśmy obserwując grę najlepszych, teraz wydaje mi się że ten trend gdzieś pogrzebaliśmy nie rozmawiając o prawdziwych autorytetach tego trybu rozgrywki. Postaram się dzisiaj naprawić nasze błędy pokazując Wam grupkę osób która według mnie jest prawdziwie zakochana w kreowaniu swoich postaci.

Mniej więcej pięć lat temu, bo chyba kiedy był początek to sam twórca pewnie nie wie, powstał w świecie role play klub motocyklowy. Vallhalla Riders, dzisiaj mało korzystnie nazywani również organizacją administratorów LSki, przez pięć lat budowała swoją historię przez cały czas ciesząc się ogromnym uznaniem i powodzeniem wśród społeczności. To organizacja z wyjątkowym podejściem do kreowania swojego wizerunku, grupa której priorytetem wydawać by się mogło nie jest wyłącznie działalność kryminalna, ale przede wszystkim wykonywanie i reprezentowanie kultury swojego klubu. To fenomenalne, że wirtualna organizacja przestępcza tak bardzo natchnęła jej członków, że postanowili oni w ramach jej rozwoju stworzyć naprawdę ładne klipy wideo prezentujące koncerty i charakter rozgrywki Vallhalla Riders. To projekt z którego warto brać przykład.

Poza dobrą grą, Vallhalla Riders to bardzo interesująca i chyba najdłuższa jaką widziałem do tej pory spisana aplikacja (historia) wirtualnej organizacji przestępczej. Jeśli mi nie wierzycie, to sami koniecznie musicie sprawdzić.

http://ls-rp.net/topic/132698-vallhalla-riders-motorcycle-club/

Jeśli znacie równie interesujące grupy tworzone przez społeczność Role Play koniecznie mi tutaj o tym napiszcie!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować