Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Admin

Destroyer

Polecane posty

Temat dyskusji dotyczy znanej twarzy RolePlay: Destroyer

Wasze opinie? Wspomnienia?

W komentarzach dodajemy swoje opinie, zdjęcia (np z rozgrywki na serwerach twórcy, lub podobne).

Krzyczy sobie 2000zł za zeedytowanie swojego honesta :)

Honest, jak na "tamte" czasy był perełką, w którą zagrali chyba wszyscy.

Z wiekiem w górę leci także doświadczenie więc i cena za taką usługę. Powiem ci szczerze, że to standardowa cena jak na skryptowanie. Miesięcznie wydaję 200 zł mapperowi w Tibii :P

A pamieta ktos serwer SF-life? :D serwer prowadzony przez Desta pozniej przezemnie na jego skrypcie a nawet dostalem styl.

Pozniej te mape sprzedalem kilka razy az w koncu wrzucilem na gtaonline, Destroyer zrobil z niej Honesta i wszyscy potem juz to mieli :D

Krzyczy sobie 2000zł za zeedytowanie swojego honesta :)

Policz sobie ile poświęcił na to czasu :D Na oryginalnym Honeście grałem, po przeniesieniu do LV byłem GM'em. Potem jeszcze było parę projektów z jego udziałem. O ile się nie mylę to Solar-RP i Inspired-RP, który ostatecznie nie wystartował, ale GM jak na tamte czasy też był kozacki, honeścik przerobiony pod MySQL i panele na MyBB, gdzieś na dysku to kiedyś miałem. Jacek dobra mordeczka.

Dnia 29.05.2017 o 01:32, Grzegorz00 napisał:

Policz sobie ile poświęcił na to czasu :D Na oryginalnym Honeście grałem, po przeniesieniu do LV byłem GM'em. Potem jeszcze było parę projektów z jego udziałem. O ile się nie mylę to Solar-RP i Inspired-RP, który ostatecznie nie wystartował, ale GM jak na tamte czasy też był kozacki, honeścik przerobiony pod MySQL i panele na MyBB, gdzieś na dysku to kiedyś miałem. Jacek dobra mordeczka.

Solar-RP w Bayside  <3. Pamiętam po dziś dzień te akcje, jak sie bezdomniaka grało xD.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować